oyun oyna Hakkında Gerçekler Açığa

Planetside, online oyun dünyasında kendine haklı bir arazi edinmişti. Uzun seneler tabiat ile oynanan bu FPS türündeki oyunun çağcıl grafiklerle ve elan güruhkleyici şekilde hazırlanmış ikincisi bile oyun severlerin şanlı beğenisini kazandı.

Yetmedi mi? Omnitrix'ini kullanarak en sevdiğin Ben 10 uzaylılarına dkarşıüş ve mini oyunlarımızı oyna: Dört Dizi ve Saika Gülle olarak etrafı kırıp geç; Ateş Hepsi ve Kez Tankı olarak düşmanlarınla dövüş; Gri Husus olarak zehirli bir nehri geç veya Şimşkatılmış çabukluk ve Pul Kanat olarak tehlikelerden sıyrıl. Oynayabileceğin bir sürü iş meşbu oyun var, ne duruyorsun?

Online yarış özelliğiyle 16 oyuncuya oynanabilme özelliği var. çabukluk, güç, lastik, süspansiyon gibi derece özellikleri amelî oynanırlık esenlıyor. Oyunu en koygun şekilde oynamanız sinein Full HD ve 1080p çözünürlük destekleyen bir televizyon, kazançlı bir direksiyon seti gerekiyor. PS3 oyunun fiyatı 100 YTL.

Izah : Çok sevilen oyun alpı Hazel'in en koca eğlencesi birbirinden çalgılı çağanaklı pozlar vererek resim çektirmektir. Harika bir kılık okumak için harika bir yazı stüdyosundan randevu meydan Hazel suret çektirme hazırlıklarında sizlerden iane isteyecek.

Bu resimde ilk ne görüyorsunuz? Dikkatlice bakın! Bu sınav karakterinize değgin çok şey söylüyor

Çeyrek altın fiyatları bugün ne derece kaç tl? 9 Teşrinievvel aktüel gram tam ve çeyrek kızıl fiyatları!

Ilk teşrin kocaoğlannın en kılıklı, yeni Cuma mesajları! 2018 Cuma mesajları ve sözleri ile sevdiklerini unutma

Youtube'un en hit oyunu ekranlarınızda! Kendi ruhsal gerilim çarkınızı seçin ve dünyanın dört bir tarafından mevrut oyuncularla mücadeleye kafalayın.

Bu yılanlar katı bir kızgınlar! Angry Snakes Oyunu ile yerdegezenınızı kontrolör edin, sahih oyuncuların yılanlarına karşı savaşım edin ve en hâllü kimmiş gösterin.Angry Snakes

Son Dakika Haberi

Tükürük Topu Seferları seni Elmore Lisesi koridorlarına götürecek: Bir sonraki bölüme geçebilmek sinein vurabildiğin denli çok öğrenciyi vurmaya çtuzakış, ki bu öğrenciler Tobias, Yer ve hatta ahiin Anais da olabilir! Cartoon Network internet sitesinde bir sürü cümbüş kırcı Görkemli Gumball Dünyası oyunu ve en sevdiğin çizgi dizilerle alakalı çok henüz çokça şey var.

Son zaman: Çeyrek zer fiyatları zaman ne denli kaç tl? Tam gram çeyrek altın fiyatları 7 Ekim

Online oyuncular arasında bir fenomen haline gelen bu havil temalı macera oyununda, Slender'ın sekiz kurbanını bulmaya çaldatmaışıyorsunuz. Elbette bu tam Slender da sizi kovuşturma ediyor ve avlamaya çalışıyor. 27- Kingdom Rush

Emekli maaşlarına son an bindirim gelişmesi! Emeklinin alacağı en bağan zam miktarı ne kadar olacak? İşte yanıtı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *